İkramlarınızda Eşsiz Miko Deneyimi

Kuruluşunuza veya isteklerinize bağlı olarak, size ticari catering konusunda geniş bir seçenek sunabiliriz. Sabah kahvesi veya lezzetli espresso, ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün ve konsepti kolayca bulacaksınız. Kahve çekirdeği, öğütülmüş veya doz halinde olsun, zevklerin ve ilişkili lezzetlerin yanı sıra birçok çözüm var!
Size en iyi kahve ve beraberindeki ürün yelpazesini sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, ilginç ticari formüllerle bağlantılı en geniş kaliteli kahve ve espresso makineleri yelpazesini bulacaksınız. Ayrıca, kuruluşunuzun gelişimine katılmaktan mutluluk duyacağız.

Avantajınız:

  • Kahve ve beraberindeki ürünlerin tek bir noktadan teslimi ve faturalandırılması.
  • Yetkili profesyonel teknisyenler ekibimiz tarafından cihazların montajı ve bakımı.
  • 24 saat servis ve teknik yardım.
  • İkram işletmenizin gelişimi için kapsamlı ticari destek.

Miko Kahve Servisi, çok sayıda insan için hızlı bir şekilde kahvenin verileceği bir dizi makine alternatifleri sunar. Etkileyici performansları sayesinde, bu sistemler büyük miktarlarda ürünlerin verimli ve hızlı bir şekilde tedarik edilmesi için mükemmel şekilde uygundur.
Miko olarak, üretilen tüm ürünlerimizin karışımlarımızın kalitesini sürekli olarak izliyoruz. Tüm kahve makinaları için de taviz kabul etmiyoruz. Bu nedenle Miko Kahve Servisi yalnızca en yüksek gereksinimlerimizi karşılayan makineler ile projeler sunar. Bu yüzden size yüksek kaliteli makinelerinin seçimini garanti ediyoruz.
Buna ek olarak, Miko Kahve Servisi size özel hazırlanmış ticari formülleri hepsi bir arada hizmet olarak sunar.
Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz? Temasa geçin!