İnşaat, Eğitim, Gıda, Turizm & Gayrimenkul ve Uluslararası Ticaret sektörlerinde, dinamik ve sürdürülebilir büyüme ile değer yaratan yatırım şirketidir. Ülke değerleri doğrultusunda ilkeli ve vizyoner bakış açısıyla her geçen gün güven kazanan ve kalkınmaya katkı sağlayan bir yapıya sahiptir. Bu amaç doğrultusunda, vazgeçilmez önceliği; kalıcılık, kalite, dürüstlük, şeffaflık ve sosyal sorumluluk ilkeleriyle çalışmaktır. Bu yenilikçi ve teknoloji yatırım yönüyle yükselişini sürdürecektir.

Koşullara göre sürekli yenilenen ve geliştirilen bir hedefe sahip MK Group, güvenilir, düzenli ve kurumsallaşmış bir iş anlayışı içerisindedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek verimlilik ve kalite yönetim sisteminin etkinliğini arttırarak, sektördeki sürekliliğini sağlayan ulusal ve uluslararası pazarda tercih edilen bir marka olarak var olacaktır.

MK Group, bünyesinde bulunan şirketlerin yatırım ve gelişimini global standartlara taşırken bir dünya markası olan MİKO COFFEE’nin de Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır. MİKO Gıda A.Ş. olarak Türkiye’nin dört bir yanına üretim, dağıtım, tedarik ve makina parkı sağlayan MİKO Gıda kısa zamanda sektörün öncüleri arasına girmiştir.